Václav Radimský - U řeky (Labe)

Olej na kartonu, 68x92 cm, signováno vlevo dole V. Radimský, rám, zaskleno.

1867, Kolín nad Labem - 1946, Pašince u Kolína

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové. (Z posudku: Předložený obraz nazvaný U řeky (Labe) patří k působivým a zdařilým krajinám Václava Radimského).

4471. U řeky (Labe)
Dražba ukončena:25.05.2016 18:24:00
Vyvolávací cena:130 000 Kč
vydraženo za:200 000 Kč