Tomáš Bím - Dunlop

Litografie 24/60, 38x54 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bím 83. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

89338. Dunlop
Dražba ukončena:29.01.2023 20:04:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč