Václav Příhoda - Le Cairo

Olej na překližce, 46x37 cm. Signováno vlevo dole V. Příhoda. Rámováno.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

114845. Le Cairo
Dražba ukončena:21.04.2024 21:23:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč