Václav Radimský - Říční zátočina

Olej na kartonu, 65x97 cm, signováno vpravo dole V. Radimský, rám, zaskleno.

Konzultováno a pravost potvrzena Phdr. Michaelem Zachařem. Doba vzniku po roce 1910.

1867, Kolín nad Labem - 1946, Pašince u Kolína

Pozn.: Rám je poškozen.

1804. Říční zátočina
Dražba ukončena:28.01.2015 20:20:00
Vyvolávací cena:150 000 Kč
vydraženo za:250 000 Kč