Valentin Horba - Hraj si

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole V. Horba 21. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejdelší strana: 55 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

91497. Hraj si
Dražba ukončena:29.03.2023 22:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč