Vasilij Kandinsky - Black Lines

Litografie, 30x28 cm. 149/300. Signováno vpravo dole Kandinsky. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vzadu certifikát k dílu PaD

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

37438. Black Lines
Dražba ukončena:14.11.2019 20:18:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč