Viktor Barvitius - Venkovská scéna s koňmi

Kresba tužkou, 13x19 cm. Nesignováno. Částečně nalepeno na papíře.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1834 - 1902

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000 Kč.

56900. Venkovská scéna s koňmi
Dražba ukončena:17.03.2021 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč