Vilém Trsek - Na zápraží

Olej na plátně, 41x65 cm. Signováno vpravo dole V. Trsek 1927. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: Narození: 7. ledna 1862, Běleč
Úmrtí: 6. května 1937, Praha
Rané dětství strávil v křivoklátských lesích, kde byl jeho otec lesníkem na panství Fürstenbergů. V letech 1878 – 1890 studoval na malířské Akademii v Praze u prof. A. Lhoty, Fr. Sequense a M. Pirnera. Byl zakládajícím členem J.U.V. v Praze. V roce 1900 vystavoval v Paříži, kde získal čestné uznání.

117191. Na zápraží
Dražba ukončena:26.06.2024 20:06:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč