Vladimír Stříbrný - Bitva o průsmyk Šipka

Olej na plátně, 41x54 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný 1955. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117399. Bitva o průsmyk Šipka
Dražba ukončena:26.06.2024 20:37:32
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč