Oldřich Kulhánek - Funny money - soubor 8-mi litografií

Litografie, 26x54 cm, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1940, Praha

3498. Funny money - soubor 8-mi litografií
Dražba ukončena:27.01.2016 19:05:00
Vyvolávací cena:80 000 Kč
vydraženo za:200 000 Kč