Zdeněk Červinka - Námluvy

Litografie, 48x37 cm. Signováno tužkou vpravo dole Zd. Červinka. Volný list.

o autorovi: 1928-2016
Narodil se v Uherském Hradišti. Studoval na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti. Používal umělecké jméno Targus.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

87087. Námluvy
Dražba ukončena:07.12.2022 22:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč