Olej na plátně, 49x69 cm. Signováno vpravo dole Z. Nováková. Rámováno.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1939
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.