Bc. Zuzana Minářová - Bilance

Kresba uhlem, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Z. Minářová. Rám, reflexní plexi sklo,

Pozn.: Odkaz na průběh malby zde: https://www.instagram.com/reel/C5Oxvmxrq2t/?igsh=MWw1eWg1cGx0OHlwbA==

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1987
Maluje od mládí, naplno se však začala malování věnovat po dokončení studia na VŠPP v roce 2018. Začala kreslit tužkou, zejména portréty, zvířata a začala se věnovat figurální realistické kresbě a malbě. Postupně zapojila do své tvorby také techniku malby olejem na plátno. Od roku 2023 do kresby tužkou zapojila uhel a začala také kreslit na velké formáty papíru a fotit vlastní předlohy. Nedávno uskutečnila svoji první větší výstavu a začala spolupracovat s galerii TOGA, kde své obrazy vystavuje.

vydraženo velký formát doporučujeme
114231. Bilance
Dražba ukončena:25.04.2024 20:08:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč