Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Kompletní aukční výsledky se zobrazí po přihlášení/registraci
.. - Závěs s centrálním rubínem a diamanty 3,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,92 g

..

149669. Závěs s centrálním rubínem a diamanty 3,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,92 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:37:47

.. - Třířadý perlový náhrdelník, uzávěr stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 74,29 g

..

149679. Třířadý perlový náhrdelník, uzávěr stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 74,29 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:37:00

Kellerstein - Jump hour Silver - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Kellerstein

149677. Jump hour Silver - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:35:05

.. - Luxusní prsten Kolibřík s přírodním tanzanitem 2,20 ct, diamanty 1,84 ct a tsavority 0,13 ct, zlato, 750/1000, hrubá hmotnost 13,34 g

..

149678. Luxusní prsten Kolibřík s přírodním tanzanitem 2,20 ct, diamanty 1,84 ct a tsavority 0,13 ct, zlato, 750/1000, hrubá hmotnost 13,34 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:34:26

.. - Tenisový náramek s diamanty 5.45 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,42 g

..

149666. Tenisový náramek s diamanty 5.45 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,42 g

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 55 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:30:21

.. - Investiční diamant 5,09 ct

..

149674. Investiční diamant 5,09 ct

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 34 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:28:00

.. - Naušnice s diamanty 2,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g

..

149670. Naušnice s diamanty 2,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:25:27

.. - Přírodní broušený akvamarín o váze 40,21 ct

..

149671. Přírodní broušený akvamarín o váze 40,21 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:25:00

.. - Prsten s laboratorním diamantem 5,47 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,91 g

..

149667. Prsten s laboratorním diamantem 5,47 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,91 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 24 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:21:00

.. - Prsten s diamantem 2,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,97 g

..

149665. Prsten s diamantem 2,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,97 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 36 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:20:44

.. - Přírodní broušený modrý topaz o váze 57,64 ct

..

149663. Přírodní broušený modrý topaz o váze 57,64 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:17:00

.. - Náhrdelník s diamanty 2,57 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,57 g

..

149661. Náhrdelník s diamanty 2,57 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,57 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:15:00

.. - Prsten s kolumbijským smaragdem 0,90 ct a diamanty 0,73 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,15 g

..

149658. Prsten s kolumbijským smaragdem 0,90 ct a diamanty 0,73 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,15 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 33 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:14:28

.. - Luxusní prsten art deco s diamanty 1,70 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 5,38 g

..

149647. Luxusní prsten art deco s diamanty 1,70 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 5,38 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 50 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:14:00

.. - Náramek s diamanty 13,58 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 11,94 g

..

149652. Náramek s diamanty 13,58 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 11,94 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 180 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:12:42

.. - Náramek, zlato 580/1000,, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 31,04 g

..

149651. Náramek, zlato 580/1000,, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 31,04 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 42 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:05:00

.. - Naušnice s centrálními smaragdy a diamanty 0,71 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,55 g

..

149648. Naušnice s centrálními smaragdy a diamanty 0,71 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,55 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:02:00

Rudolf Němeček - Zátiší u okna

Rudolf Němeček

150415. Zátiší u okna

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:51:54

Jakub Ječmínek - Vzorec života

Jakub Ječmínek

150331. Vzorec života

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:50:57

Adolf Born - Kuchař šikula

Adolf Born

150357. Kuchař šikula

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:38:12

František Šimon Tavík - Cejlonské dívky

František Šimon Tavík

150358. Cejlonské dívky

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:25:44

Josef Hron - Kopretina ve váze

Josef Hron

150333. Kopretina ve váze

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:01:00

Ladislav Leitgeb - Ovocné zátiší

Ladislav Leitgeb

149258. Ovocné zátiší

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:10:00

Olbram Zoubek - Orfeus a Múza

Olbram Zoubek

149203. Orfeus a Múza

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:07:06

Jan Saudek - Curious

Jan Saudek

149214. Curious

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 34 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:07:04

Jaroslav Kafka - Žena

Jaroslav Kafka

149253. Žena

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:07:00

Jindra Husáriková - Setkání

Jindra Husáriková

149213. Setkání

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:03:38

Robert Jiran - Zebra

Robert Jiran

149195. Zebra

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:00:09

J.S. - Jak namalovat jablečný mošt s mlékem

J.S.

149209. Jak namalovat jablečný mošt s mlékem

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:58:48

Robert Jiran - Léto u vody

Robert Jiran

149205. Léto u vody

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:58:24

Lubosh Valenta - Amidst History

Lubosh Valenta

149206. Amidst History

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:55:00

Čeněk Pražák - Figurativ Projektion B/01 I.

Čeněk Pražák

149201. Figurativ Projektion B/01 I.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:50:00

Richard Augustin - Macbeth (Divadlo v Dlouhé)

Richard Augustin

149200. Macbeth (Divadlo v Dlouhé)

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:49:00

Jan Kanyza - Pilíř naděje

Jan Kanyza

149199. Pilíř naděje

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:48:00

Vladimír Komárek - Labutí píseň

Vladimír Komárek

149193. Labutí píseň

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 42 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:42:00

Jan Saudek - The Disobeadient Daughter

Jan Saudek

149192. The Disobeadient Daughter

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:41:00

Vladan Špaček - Přístav

Vladan Špaček

149191. Přístav

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:40:00

František Blažíček - Baba v mlze

František Blažíček

149188. Baba v mlze

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:37:00

Olbram Zoubek - Stéla O. - duše

Olbram Zoubek

149157. Stéla O. - duše

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 35 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:34:42

František Florian - Guana Fight

František Florian

149183. Guana Fight

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:32:00

Václav Chochola - Záda II, Roláž

Václav Chochola

149224. Záda II, Roláž

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:30:00

Libor Šmejkal - Mozaika duše

Libor Šmejkal

149180. Mozaika duše

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:29:00

Olbram Zoubek - Manželské lože

Olbram Zoubek

149151. Manželské lože

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:28:22

Tomáš Stryhal - Volání divočiny

Tomáš Stryhal

149225. Volání divočiny

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:25:00

Ash Petr - Slunce v malém městě

Ash Petr

149173. Slunce v malém městě

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:22:33

Jiří Anderle - Ritter, Tod und Teufel

Jiří Anderle

149168. Ritter, Tod und Teufel

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 30 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:20:03

Ladislav Leitgeb - Stromy v krajině

Ladislav Leitgeb

149170. Stromy v krajině

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:19:00

Jan Saudek - Spy Evelyn

Jan Saudek

149169. Spy Evelyn

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:18:00

Victor Vasarely - Oeuvres Profondes Cinetiques

Victor Vasarely

149227. Oeuvres Profondes Cinetiques

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:17:00

Ivana Bachová - Kolem řeky Pšovky

Ivana Bachová

149154. Kolem řeky Pšovky

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:13:28