Jak koupit obraz v aukci

Jak koupit obraz v aukci

Líbí se vám některý obraz z naší nabídky? Získejte jej v naší aukci.


U každého obrazu je popis, který uvádí parametry díla: autora, techniku, rozměry, případná poškození nebo vady. Dále zde najdete údaj, kolik času zbývá do ukončení aukce. Pokud již nějaký zájemce učinil příhoz, objeví se u obrazu nápis DRAŽÍ SE.

Všechny nabízené položky jsou po celou dobu trvání aukce vystaveny k prohlídce v naší galerii (Korunní 75 na pražských Vinohradech).


REGISTRACE

Pokud se rozhodnete dražit, musíte se předem registrovat, k tomu slouží tlačítko registrace. Vaše registrace musí projít ověřením. Snažíme se o co nejrychlejší provedení, ve výjimečných případech může dojít k ověření až do 24 hodin.

NEODKLÁDEJTE REGISTRACI NA POSLEDNÍ CHVÍLI, RISKUJETE, ŽE SE NEBUDETE MOCI ÚČASTNIT DRAŽBY VYHLÉDNUTÉHO DÍLA!


AUKCE

Poté, co bude vaše registrace ověřena, můžete se přihlásit a DRAŽIT nebo NASTAVIT LIMIT.

Dražením se přihlásíte k momentální aukční ceně, takže každý jiný zájemce Vás svým příhozem "přehodí" a jeho příhoz je v tu chvíli nejvyšší, vy musíte hlídat průběh aukce a podle svého uvážení přihazovat.

Druhá možnost je nastavení limitu. Příklad: rozhodnete se, že jste ochotni zaplatit za konkrétní předmět s vyvolávací cenou 5.000,- Kč maximálně 10.000,- Kč. Na tuto částku nastavíte limit a systém automaticky přihazuje proti jiným zájemcům. Pokud nikdo nenabídne víc než je vámi nastavený limit, vítězíte (systém za vás přihazuje jen nezbytné minimum a tak se může stát, že pokud nebude jiný zájemce, získáte předmět za 5.000,-Kč, vaše maximum samozřejmě nikdo nezná).


Pokud dojde k přihození v posledních pěti minutách před plánovaným ukončením aukce, automaticky se čas do konce prodlouží o dalších pět minut. a to i opakovaně při každém dalším příhozu. To umožní všem zájemcům v klidu zvážit, zda své nabídky zvýší.

Nezapomeňte prosím, že k dosažené ceně bude připočteno 25% jako odměna provozovatele aukce.

Upozorňujeme, že nastavení limitu a přihození jsou závazné právní akty, které v případě výhry zakládají nejen vaše právo, ale i povinnost vyhranou položku zaplatit a převzít.V případě odmítnutí a tím zmaření aukce jsme rozhodnuti přistoupit ke všem sankcím a vymáhání náhrady škody, které nám v takovém případě umožňuje právní řád. Učiníme tak v zájmu všech slušných účastníků aukce, abychom zachovali jejich jistotu, že naše aukce jsou vedeny zcela transparentně a v duchu fair play.

PLATBA A PŘEVZETÍ

Pokud jste vyhráli aukci, gratulujeme a následně obdržíte email s informacemi k platbě (platba na bankovní účet - preferujeme), platební karta nebo platba v hotovosti) a převzetí obrazů (osobně v galerii či posláním zásilkovou službou).

Paušální cena za zaslání a balné je 500,- Kč u obrazů o maximálních rozměrech 50x70 cm včetně rámu, větší formáty kalkulujeme individuálně.

Upozorňujeme, že vydražené obrazy je nutné vyzvednout nejpozději do 14 dnů od ukončení aukce.

Využijte možnost rezervace termínu pro přednostní vyzvednutí výhry zde:  REZERVACE

Přejeme Vám mnoho dražitelských úspěchů.