Jak koupit obraz v aukci

Jak koupit obraz v aukci

Líbí se vám některý obraz z naší nabídky? Získejte jej v naší aukci.


U každého obrazu je popis, který uvádí parametry díla: autora, techniku, rozměry, případná poškození nebo vady. Dále zde najdete údaj, kolik času zbývá do ukončení aukce. Pokud již nějaký zájemce učinil příhoz, objeví se u obrazu nápis DRAŽÍ SE.

Všechny nabízené položky jsou po celou dobu trvání aukce vystaveny k prohlídce v naší galerii (Korunní 75 na pražských Vinohradech).


REGISTRACE

Pokud se rozhodnete dražit, musíte se předem registrovat, k tomu slouží tlačítko registrace. Vaše registrace musí projít ověřením. Snažíme se o co nejrychlejší provedení, ve výjimečných případech může dojít k ověření až do 24 hodin.

NEODKLÁDEJTE REGISTRACI NA POSLEDNÍ CHVÍLI, RISKUJETE, ŽE SE NEBUDETE MOCI ÚČASTNIT DRAŽBY VYHLÉDNUTÉHO DÍLA!


AUKCE

Poté, co bude vaše registrace ověřena, můžete se přihlásit a DRAŽIT nebo NASTAVIT LIMIT.

Dražením se přihlásíte k momentální aukční ceně, takže každý jiný zájemce Vás svým příhozem "přehodí" a jeho příhoz je v tu chvíli nejvyšší, vy musíte hlídat průběh aukce a podle svého uvážení přihazovat.

Druhá možnost je nastavení limitu. Příklad: rozhodnete se, že jste ochotni zaplatit za konkrétní předmět s vyvolávací cenou 5.000,- Kč maximálně 10.000,- Kč. Na tuto částku nastavíte limit a systém automaticky přihazuje proti jiným zájemcům. Pokud nikdo nenabídne víc než je vámi nastavený limit, vítězíte (systém za vás přihazuje jen nezbytné minimum a tak se může stát, že pokud nebude jiný zájemce, získáte předmět za 5.000,-Kč, vaše maximum samozřejmě nikdo nezná).


Pokud dojde k přihození v posledních pěti minutách před plánovaným ukončením aukce, automaticky se čas do konce prodlouží o dalších pět minut. a to i opakovaně při každém dalším příhozu. To umožní všem zájemcům v klidu zvážit, zda své nabídky zvýší.

Nezapomeňte prosím, že k dosažené ceně bude připočteno 25% jako odměna provozovatele aukce.

Upozorňujeme, že nastavení limitu a přihození jsou závazné právní akty, které v případě výhry zakládají nejen vaše právo, ale i povinnost vyhranou položku zaplatit a převzít.V případě odmítnutí a tím zmaření aukce jsme rozhodnuti přistoupit ke všem sankcím a vymáhání náhrady škody, které nám v takovém případě umožňuje právní řád. Učiníme tak v zájmu všech slušných účastníků aukce, abychom zachovali jejich jistotu, že naše aukce jsou vedeny zcela transparentně a v duchu fair play.

PLATBA A PŘEVZETÍ

Pokud jste vyhráli aukci, gratulujeme a následně obdržíte email s informacemi k platbě (platba na bankovní účet - preferujeme), platební karta nebo platba v hotovosti) a převzetí obrazů (osobně v galerii či posláním zásilkovou službou).

Upozorňujeme, že vydražené obrazy je nutné vyzvednout nejpozději do 14 dnů od ukončení aukce.

Využijte možnost rezervace termínu pro přednostní vyzvednutí výhry zde:  REZERVACE

Přejeme Vám mnoho dražitelských úspěchů.