Alois Kalvoda - Zvíkov

Dřevoryt, 33x33 cm, signováno vpravo dole Al. Kalvoda, rám, pasparta, zaskleno.

1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Pozn.: Papír poškozen.

4909. Zvíkov
Dražba ukončena:26.05.2016 20:49:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč