značeno V. F. Červený - Lesní roh

Poškozeno, značeno.

Pozn.: Bez záruky funkčnosti.

značeno V. F. Červený
5181. Lesní roh
Dražba ukončena:22.06.2016 21:57:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč