František Vobecký - Kytice ve džbánku

Olej na plátně, 70x57 cm, signováno vlevo dole Vobecký, rám.

1902, Trhový Štěpánov - 1991, Praha
Soukromě studoval v Paříži na Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière. Věnoval se hlavně činnosti fotografa. V ní z počátku fotil pouze krajiny a stromy, později se přes detaily plastik a kamenů propracoval až k tvorbě fotografických asambláží s erotickými motivy.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

3924. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:30.03.2016 19:05:31
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:38 000 Kč