Oskar Seifarth - Mateřská láska

Olej na dřevěné desce, 83x56 cm, signováno dole uprostřed O. Seifarth, nerámováno.

1884, Praha

Pozn.: V levé části chybí ozdobná sklíčka.

4105. Mateřská láska
Dražba ukončena:30.03.2016 22:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:13 000 Kč