Otakar Hůrka - Břízy u rybníčku

Olej na překližce, 50x66 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: V malbě slabě viditelný spoj dvou kusů překližky. Rám mírně poškozen. Malba místy mírně znečištěna.

4109. Břízy u rybníčku
Dražba ukončena:30.03.2016 22:06:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč