Václav Pavlík - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 31x25 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám.

1901, Černilov - 1966
Student UMPRUM (prof. Drahoňovský, Mařatka, Benda a Brunner), poté žák

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4110. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.03.2016 22:23:12
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč