Ivan Sedliský - Bohoslužba

Olej na sololitu, 49x40 cm, signováno vlevo dole Ivan, olištováno.

1926, Ostrava - 1999, Praha
Rodným jménem Ivan Kopřiva. Žák AVU (prof. Nechleba). Český malíř a grafik známý především svými cykly obrazu světových malířů či jiných významných osobností. Známé jsou i jeho obrazy automobilových závodníků. Zabýval se také tvorbou mozaik (Lázně Luhačovice,...). Vystavoval u nás i v zahraničí (Německo, Holandsko).

4116. Bohoslužba
Dražba ukončena:30.03.2016 22:22:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč