Jan Honsa - Chaloupka se stromem

Olej na kartonu, 24x23 cm, signováno vpravo dole Honsa, rám, zaskleno.

1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička
Od roku 1893 student AVU v krajinářské škola prof. J. Mařáka. Studijní cesty do Německa, Holandska, Belgie a Francie. Malíř, grafik a krajinář. Mistrně ztvárňoval kvetoucí stromy, lesní motivy a typické venkovské chalupy.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4119. Chaloupka se stromem
Dražba ukončena:30.03.2016 22:16:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč