Vilém Brzorád - Cestička v lese

Olej na plátně, 65x55 cm, signováno vpravo dole Brzorád, rám.

4900. Cestička v lese
Dražba ukončena:26.05.2016 20:40:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč