Vilém Brzorád - Soubor 29- ti olejomaleb a kreseb

některé signovány, některé rámovány.

4901. Soubor 29- ti olejomaleb a kreseb
Dražba ukončena:26.05.2016 20:53:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč