1. čtvrtina 20. století - Secesní gobelín s motivem větrného mlýna

Gobelín, 80x67 cm. Značeno MGM, zhotovila manufaktura ve Valašském Meziříčí.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. čtvrtina 20. století
49935. Secesní gobelín s motivem větrného mlýna
Dražba ukončena:07.10.2020 21:57:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč