Čechy konec 19. stol. - P. Maria Svatohorská

Dřevo, polychromie, výška: 42,5 cm. délka: 102 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo top
Čechy konec 19. stol.
81958. P. Maria Svatohorská
Dražba ukončena:17.08.2022 22:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč