1. pol. 20. stol. - Jídelní stůl s 6-ti židlemi

Stůl:
Výška 77 cm, šířka 109 cm, délka 131 cm. Délka při rozložení 181 cm.

Dřevěné židle s čalouněním:
Výška 95 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
59238. Jídelní stůl s 6-ti židlemi
Dražba ukončena:19.05.2021 22:29:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč