1. pol. 20. stol.

50086. Oplakávání Krista - pieta s anděly

popis: Olej na plátně, 68x51 cm. Nesignováno Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:18:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč