Antonín Militký - Cesta prosluněným lesem

Olej na plátně, 50x39 cm, signováno vpravo dole Militký 1949, rám.

1901, Kotzmany v Bukovině - 1955
Student UMPRUM v Praze (1920-1923), poté žák filosofické fakulty Karlovy univerzity (1923-1924). Studia uzavřel na ČVÚT v Praze (1924-1925). Malíř figurálních obrazů, krajin a květin. Hojně vystavoval na našem území.

4659. Cesta prosluněným lesem
Dražba ukončena:25.05.2016 21:08:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:8 000 Kč