Renata Mužíková - Signály

Akryl na plátně, 70x50 cm, signováno vlevo dole R. Mužíková, nerámováno.

1973,
Multižánrová umělkyně, Pedagog kresby- Dr. Zedník J.- škola umění, malba-Mužík M., Stufium FF UK Praha, 99, Malba s psychologickým podtextem. Témata- paralelní světy, lucidní snění, biocentrismus.

4660. Signály
Dražba ukončena:25.05.2016 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 07.05.2016 22:32:55 765
1 000 Kč 29.04.2016 11:22:48 1195