Jiří Karel Novák - Abstrakce

Olej na sololitu, 53x38 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen

4662. Abstrakce
Dražba ukončena:25.05.2016 21:20:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč