Josef Novák - Za humny

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Josef Novák, rám.

4680. Za humny
Dražba ukončena:25.05.2016 21:29:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč