Josef Říha - Soubor 92 prací Josefa Říhy

Převážně plenérové skicy, část signována Josef Říha, nerámováno.

Pozn.: Některé poškozeny.

4681. Soubor 92 prací Josefa Říhy
Dražba ukončena:25.05.2016 21:33:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč