1. polovina 20. století - Africká soška

Nejdelší strana: 28 cm

Dřevo, výška 28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. polovina 20. století
120125. Africká soška
Zbývá:20 dnů, 15 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 16.07.2024 23:52:01 3792
1 000 Kč 11.07.2024 2:57:23 15031