1. polovina 20. století -  Kralický betlém ve vitríně

Dřevo, mech, kompozitum, sklo. V dřevěné skříňce. 41x58 cm.

Pozn.: Poškozeno. Součástí je i zástrčka na 220V a betlém svítí

1. polovina 20. století
70023. Kralický betlém ve vitríně
Dražba ukončena:15.12.2021 23:04:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč