1. polovina 20. století - Model sarkofágu

Nejdelší strana: 17 cm

Materiál hlína, výška 17 cm. Neznačeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

1. polovina 20. století
120149. Model sarkofágu
Zbývá:20 dnů, 18 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:49:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 10.07.2024 11:57:07 5294