17.stol. - začátek 20. stol. - Konvolut 17 grafických listů

Různé grafické techniky, 7x rám, pasparta, sklo. 6x pasparta, sklo, 3x pasparta, 1x volný list.

Pozn.: 1x prasklé sklo. Některé poškozeny, některé mírně.

17.stol. - začátek 20. stol.
56926. Konvolut 17 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč