18. století - Barokní džbán 18. století

Keramika, cínové víko, celková výška 26 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno, cínové víčko značeno z vnitřní strany.

18. století
55479. Barokní džbán 18. století
Dražba ukončena:03.03.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč