18. století - Barokní holba 18.století

Keramika, cínové víko a dno. Celková výška 24 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

18. století
55452. Barokní holba 18.století
Dražba ukončena:03.03.2021 19:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč