18. století

55452. Barokní holba 18.století

popis: Keramika, cínové víko a dno. Celková výška 24 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 5 dnů, 2 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 9 000 Kč