18. století - Holba

Keramika a cínová montáž, výška: 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

18. století
53221. Holba
Dražba ukončena:09.12.2020 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč