18. století

53221. Holba

popis: Keramika a cínová montáž, výška: 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 000 Kč