italská škola 18. stol. - Jezdec v krajině

Olej na desce. 54x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Restaurováno 01/20.

italská škola 18. stol.
42358. Jezdec v krajině
Dražba ukončena:25.03.2020 22:36:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč