19. století

53222. Polyphon

popis: Intarozované dřevo, kov, 45x30x22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Poškozen regulátor otáček.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:39:05

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč