19. století

53222. Polyphon

popis: Intarozované dřevo, kov, 45x30x22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Poškozen regulátor otáček.

zbývá: 11 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 600 Kč