19. století - Polyphon

Intarozované dřevo, kov, 45x30x22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Poškozen regulátor otáček.

19. století
53222. Polyphon
Dražba ukončena:09.12.2020 20:39:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč