MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Kov, průměr 3 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
19. století
49984. Soubor 2 mincí: Signum Memoriae a Signum Laudis
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
700 Kč
7153
600 Kč
558
500 Kč
7354