2. pol. 20. stol. - Nástěnná konzola

Nejdelší strana: 50 cm

Dřevo, výška 50 cm. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

doporučujeme
2. pol. 20. stol.
154529. Nástěnná konzola
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 30.01.2026 15:53:23 2235
1 000 Kč 30.01.2026 10:22:02 11895