20. století - Bůh Šiva

Zlacený bronz (mosaz), výška 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
50008. Bůh Šiva
Dražba ukončena:07.10.2020 23:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč