30. léta 20. stol. - Křišťálový lustr

Nejdelší strana: 110 cm

Zdobená mosaz, ramena zdobená sklem a křišťálovými ověsky. Výška 110 cm, šířka 80 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez elektrifikace.

30. léta 20. stol.
120126. Křišťálový lustr
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč