30. léta 20. stol. - Křišťálový lustr

Nejdelší strana: 110 cm

Zdobená mosaz, ramena zdobená sklem a křišťálovými ověsky. Výška 110 cm, šířka 80 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez elektrifikace.

30. léta 20. stol.
120126. Křišťálový lustr
Dražba ukončena:07.08.2024 20:27:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč