Samo Koler - Ateliér AVU

Olej na plátně, 54x72 cm. Signováno vpravo dole Samo 47. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: Slovinský malíř, absolvent AVU. Jeden z jeho portrétů je zastoupen ve sbírkách Národní galerie.

Samo Koler
154400. Ateliér AVU
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:12:25 16593