18. století - Barokní skříň s dvěma zásuvkami

Zdobeno kořenovicí a intarzií. Výška: 209 cm, šířka: 178 cm, hloubka: 72 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

18. století
120131. Barokní skříň s dvěma zásuvkami
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč