Čechy?, 16. století s mladšími úpravami - Dřevěná socha (socha P. Marie, Madona

Nejdelší strana: 85 cm

Dřevo, části polychromovány, výška 85 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Čechy?, 16. století s mladšími úpravami
81955. Dřevěná socha (socha P. Marie, Madona
Dražba ukončena:17.08.2022 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč