Nejdelší strana: 85 cm
Dřevo, části polychromovány, výška 85 cm. Neznačeno. Pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.